Apie

Kuriate interjerą ir trūksta paskutinių akcentų Jūsų erdvėje?

Galbūt modernus paveikslas interjere kaip tik tai ko ieškote?

Interjeropokyčiai.lt – tai vieta ieškantiems išraiškingų ir šiuolaikiškų kūrinių, kuriais drąsiai galėsite papildyti savo erdvę – abstrakčios tapybos paveikslais. Kad sukurti naują vaizdą ir suteikti naujus pojūčius erdvėje, visai nebūtina keisti viso interjero, kartais pakanka tik atnaujinti interjero detales.

 

Kokiam interjerui skirti abstraktūs paveikslai?

Šiuolaikiniam, moderniam, industriniam, eklektiškam, minimalistiniam, skandinaviškam, retro… ir visai nesvarbu tai individualus ar visuomeninis interjeras.

Abstrakcija neįpareigoja, leidžia žaisti spalvomis ir technikomis, skatina  vaizduotę bei įsitraukimą.

Tokio tipo paveikslai lengvai pritaikomi interjere, todėl savo namų, biuro, restorano, salono ar viešbučio sienas drąsiai puoškite didelio formato abstrakčiais paveikslais.

 

INTERJERO POKYČIAI prasideda nuo idėjos!

 

Ryškus ar neutralus paveikslas interjere?

Interjere paveikslas gali susilieti su bendru vaizdu arba išsiskirti ir sukurti ryškiai pastebimą pagrindinį akcentą – viskas priklauso nuo Jūsų vizijos, poreikių bei stiliaus. Ryškios spalvos, nuolatos matomi realistiniai vaizdai per laiką gali pabosti, o stilizuoti, neutralesni – saugesnis pasirinkimas ilgesniam laikui.

Svarbiausia, kad paveikslas ant drobės harmoningai įsilietų į interjerą ir vizualiai derėtų su visais kitais dekoro elementais, baldais, apšvietimu, apdailos medžiagomis.

 

Paveikslai internetu – kaip galima įsigyti?

Šiuolaikinės technologijos leidžia sutaupyti laiko ir neišeinant iš namų išsirinkti Jūsų interjerui tinkančias detales. Tai ypač patogu, jeigu neturite galimybės atvykti į studiją Kauno mieste apžiūrėti tapytų paveikslų gyvai.

Interjeropokyciai.lt veikia elektroninė parduotuvė, todėl visus darbus patogu peržiūrėti ir įsigyti internetu.

 

Iš esamos kolekcijos nerandate tinkamo paveikslo savo interjerui?

Nėra griežtų taisyklių kaip išsirinkti paveikslą. Dažniausiai paveikslo pasirinkimą nugali individualus grožio suvokimas, ar iš kūrinio sklindančios emocijos pajautimas.

Kiekvienas atvejis yra išskirtinis, jeigu sunku patiems išsirinkti paveikslą iš esamos kolekcijos, lauksime Jūsų interjero nuotraukų, kad galėtume pakonsultuoti ir pasiūlyti meno kūrinį pagal bendrą erdvės koncepciją.

 

Norite bendradarbiauti?

Jeigu žinote erdvę, kurioje galima gyvai eksponuoti paveikslus ar turite kitų idėjų kaip galėtume bendradarbiauti, mielai laukiame Jūsų pasiūlymų.

 

Živilė Tamulynaitė interjeropokyciai.lt įkūrėja