Apie

Sveiki, aš esu Živilė

„Kūryba yra mano gyvenimo būdas“

Mano veiklos kryptys:

Interjero detalių ir aksesuarų gamyba, sukuriant savitus interjero akcentus;

Interjero elementų: baldų, spalvų, medžiagų, raštų, aksesuarų, parinkimas ir komponavimas;

Interjero pertvarkymas, pasiūlymai kaip esamomis sąlygomis su minimaliomis sąnaudomis suteikti namams jaukumo;

Nuo pat vaikystės man patiko kurti įvairius rankdarbius, piešti, fotografuoti, kurti floristines kompozicijas. Dekoruoti erdves, neskaičiuojant ilgų valandų derinant, klijuojant, karpant, pinant, dažant…, tam, kad sukurti išskirtinį namų akcentą – tapo mėgstamiausiu mano užsiėmimu.

Šiandien, savęs pažinimas man yra geriausias įkvėpimas. O abstrakti tapyba man leidžia išreikšti tai, kas yra mano viduje. Abstrakcija – neįpareigoja, leidžia žaisti spalvomis ir technikomis bei skatina žiūrovo vaizduotę, įsitraukimą. Tokio tipo paveikslai lengvai pritaikomi interjere.  Man patinka, kuomet minimalistinio stiliaus sukurtoje šviesioje, „švarioje“ erdvėje išryškėja abstraktaus meno kūriniai, kurie ir tampa visos erdvės akcentu.

Kiekvieni namai, kaip ir juose gyvenantys asmenys yra labai individualūs ir vieni sprendimai nebūtinai tinka kitiems. Tačiau savo tinklaraštyje ketinu pasidalinti atradimais, kurie galėtų padėti minimaliomis sąnaudomis pertvarkyti namus, kad juose būtų sukurtas jaukumas, patogumas ir stilingumas, neperkraunant jų nereikalingais daiktais.

Šiuolaikinės technologijos leidžia sutaupyti laiko ir neišeinant iš namų, išsirinkti Jūsų namų interjerui tinkančias detales. INTERJERO/POKYČIAI gali padėti tiems, kurie įsirenginėja naujus namus arba pertvarko senąjį būstą, o galbūt ieško dovanų įkurtuvėms.

INTERJERO/POKYČIAI prasideda nuo idėjos!