Sveiki, aš esu Živilė,
čia pristatau savo kūrybą

Mano įkvėpimas – tai šiuolaikiškas interjeras, kuris suteikia elegancijos, santūrios prabangos ir minimalizmo pojūtį. 

Kuriu abstrakčius paveikslus, kurie tampa estetiška modernaus interjero dalimi. 

Tapydama abstraktaus meno paveikslus pasitikiu savo intuicija, jaučiuosi laisvai. Leidžiu sau improvizuoti, pasitikėti procesu bei išbandyti naujus kūrybos metodus. 

Man svarbu, kad paveikslas ne tik harmoningai įsilietų į interjerą, bet ir duotų stimulą kito žmogaus vaizduotei. Suteiktų interjerui originalumo ir unikalumo. 

Interjero dekoravimas – tai procesas, kuriame svarbus balansas, suteikiantis jaukumo jausmą ir malonius pokyčius erdvėje.

Kuriate interjerą ir trūksta paskutinių akcentų?

Galbūt abstrakčios tapybos paveikslas yra kaip tik tai ko ieškote?

Interjeropokyciai.lt – tai vieta ieškantiems išraiškingų ir šiuolaikiškų kūrinių, kuriais drąsiai galėsite papildyti savo erdvę. 

Kad sukurti naują vaizdą ir suteikti naujus pojūčius erdvėje, visai nebūtina keisti viso interjero, kartais pakanka tik atnaujinti interjero detales.

Kokiam interjerui skirti abstraktūs paveikslai?

Šiuolaikiniam, moderniam, industriniam, eklektiškam, minimalistiniam, skandinaviškam, retro… ir visai nesvarbu tai individualus ar visuomeninis interjeras.

Abstrakcija neįpareigoja, leidžia žaisti spalvomis ir technikomis, skatina  vaizduotę bei įsitraukimą.

Tokio tipo paveikslai lengvai pritaikomi interjere, todėl savo namų, biuro, restorano, salono ar viešbučio sienas drąsiai puoškite didelio formato abstrakčiais paveikslais.

interjero pokyčiai prasideda nuo idėjos!

Ryškus ar neutralus paveikslas interjere?

Interjere paveikslas gali susilieti su bendru vaizdu arba išsiskirti ir sukurti ryškiai pastebimą pagrindinį akcentą – viskas priklauso nuo Jūsų vizijos, poreikių bei stiliaus. Ryškių spalvų paveikslas bus matomas ir trauks dėmesį. Neutralių, žemiškų spalvų – saugesnis pasirinkimas, kai norisi ramybės ir natūralumo jausmo.

Svarbiausia, kad paveikslas ant drobės harmoningai įsilietų į interjerą ir vizualiai derėtų su visais kitais dekoro elementais, baldais, apšvietimu, apdailos medžiagomis.

Tačiau bendri interjero spalviniai sprendimai neturėtų užgošti bei stirpriai įtakoti Jūsų asmeninio jausmo ieškant SAVOJO paveikslo. 

Paveikslai internetu - kaip galima įsigyti?

Šiuolaikinės technologijos leidžia sutaupyti laiko ir neišeinant iš namų išsirinkti Jūsų interjerui tinkančias detales. Tai ypač patogu, jeigu neturite galimybės atvykti į studiją Kauno mieste apžiūrėti tapytų paveikslų gyvai.

Interjeropokyciai.lt veikia elektroninė parduotuvė, todėl visus darbus patogu peržiūrėti ir įsigyti internetu.

Kaip išsirinkti paveikslą iš esamos kolekcijos?

Nėra griežtų taisyklių kaip išsirinkti paveikslą. Dažniausiai paveikslo pasirinkimą nugali individualus grožio suvokimas, ar iš kūrinio sklindančios emocijos pajautimas.

Kiekvienas atvejis yra išskirtinis. Jeigu sunku patiems išsirinkti paveikslą iš esamos kolekcijos, lauksiu Jūsų interjero nuotraukų, kad galėčiau pakonsultuoti ir pasiūlyti meno kūrinį pagal bendrą erdvės koncepciją.

Ar galimi individulūs užsakymai?

Deja, šiuo metu nekuriu paveikslų pagal individualų užsakymą.

Norite bendradarbiauti?

Interjero jaukumo kūrimo neįsivaizduojate be paveikslų? Turite erdvę, kurioje būtų galima eksponuoti paveikslus? Kilo idėjų, kaip galėtume sukurti partnerystę? 

Mielai lauksiu Jūsų pasiūlymų bei idėjų.